Ośrodek Maria - nasze pokoje

Komfortowy nocleg to sekret doskonałego samopoczucia. Oferujemy słoneczne i przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami, które zapewnią doskonałe warunki do odpoczynku i regeneracji.

Pokój 2-osobowy

Idealny na urlop we dwoje! Zaciszna przestrzeń na długie rozmowy pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego – szczególnie w trakcie porannej kawy na balkonie.

2-3 os. 20m2 1 2
Pokój 3-osobowy

Swobodnie pomieści rodzinę z dziećmi lub grupę przyjaciół, a dzięki udogodnieniom uświetni wakacyjny pobyt. Pokój dostępny w opcji z 3 łóżkami lub w kombinacji 2 łóżek i rozkładaną sofą na drewnianym stelażu.

3 os. 20m2 1 2
Pokój 4-osobowy

Wakacje w większej grupie to… morze radości! Pokój 4-osobowy to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dzielić wspólne wspomnienia po powrocie z udanego wypoczynku.

3-4 os. 20m2 2 1
Apartament

Funkcjonalny i komfortowy apartament dla osób ceniących niezależność. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, dzięki której można poczuć wyjątkowy klimat wakacji nad morzem.

2-6 os. 35m2 1 2

Opinie

Chcemy być dla Ciebie wiarygodni, dlatego z radością dzielimy się opiniami, jakie zostawiają nam dotychczasowi goście. Wszystkie wpisy pochodzą z naszego profilu na Facebooku oraz z Google.